Gwarantujemy naszym klientom długoletnie
doświadczenie i pełen profesjonalizm.

Dowiedz się więcej

Firma NordInox Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od roku 1996.

Misją firmy na początku było dostarczanie naszym klientom rozwiązań z zakresu klimatyzacji oraz wentylacji. Z biegiem lat, rozszerzyliśmy działalność na inne dziedziny branży budowlanej, a w szczególności skupiliśmy się na systemach grzewczych, kotłowniach i instalacjach wod-kan. W ostatnich latach naszej działalności, rozpoczęliśmy również dystrybucję oraz montaż balustrad ze stali nierdzewnej oraz szkła.

Elementy balustrad i same balustrady ze stali nierdzewnej mają wiele zalet. Najważniejsza z nich, to fakt, że nie trzeba poddawać ich konserwacji tak, jak w przypadku balustrad wykonanych z innych materiałów (np. z aluminium, stali czarnej, czy drewna) i mają nowoczesny wygląd.


Co możemy dla Ciebie zrobić?
Nasza oferta →

Misja

Dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości, z najlepszych materiałów oraz komponentów. Przykładamy wiele starań aby wykonanie oraz montaż były na najwyższym możliwym poziomie. Naszym celem jest dostarczanie naszych produktów do wymagających odbiorców oczekujących wysokiej jakości produktów. Nasze balustrady charakteryzują się odpornością na czynniki zewnętrzne, dlatego mogą być zastosowane zarówno w domach, miejscach użyteczności publicznej, sklepach czy domach handlowych, zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.


Zespół

Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, skierowani na dokładne oraz precyzyjne wykonywanie powierzonych im prac. Przy wykonywaniu naszych produktów kierujemy się zasadami wiedzy technicznej oraz prawa budowlanego, a zadowolenie naszego odbiorcy jest naszym priorytetem.


NordInox Sp. z o.o.

ul. Litewska 12
80-719 Gdańsk

office@nordinox.pl
+48 500 444 900
+48 516 130 905